שאלות שאתם צריכים לשאול לפני שאתם בוחרים אולם אירועים 

שאלות שאתם צריכים לשאול לפני שאתם בוחרים אולם אירועים 

דף הבית » שאלות שאתם צריכים לשאול לפני שאתם בוחרים אולם אירועים 

בחירת אולם אירועים אינו דבר שאפשר להחליט עליו ברגע. יש כל כך הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון כשבוחרים את אולם האירועים, דברים שעד יום האירוע לא תחשבו עליהם בכלל.

בדיוק בשביל זה אספנו לכם את השאלות שחשוב שתשאלו את עצמכם ואת בעל האולם כאשר אתם בוחרים אולם אירועים-

מיקום? חניה?

כשאתם בוחרים אולם אירועים, בראש ובראשונה תחליטו על אזור בארץ בו תחגגו. באם החלטתם להתחתן באזור המרכז, ודאו כי קיים הסדר חניה מול אולם האירועים.

ישנם אולמות אירועים אשר עושים שיתוף פעולה עם חניון הקרוב אליהם ומאפשרים את השכרתו לערב האירוע. ואם לא חניון, ודאו כי לאולם יש חניה מסודרת לכל באי האירוע. אתם לא רוצים על תחילת האירוע אורחים עצבניים. אולמות אירועים ברחובות

מהי התפוסה? מהו המינימום?

בכל אולם אירועים שאתם הולכים לראות, בדקו כמה אורחים האולם יכול להכיל. לאולמות רבים יש הגבלה למספר האנשים היכולים להיות תחת קורת הגג של האולם ואם לכם יש יותר אורחים מהמגבלה, לא תוכלו לערוך שם את האירוע שלכם.

כמו כן, אולמות אירועים רבים נוטים לתת סכום מינימום אותו חייבים לעבור כאשר בוחרים את מספר המנות שיהיו באירוע שלכם. כאשר אתם עוברים עם בעל האולם על התשלומים, בדקו אם יש מינימום רק בשביל שלא תופתעו מאוחר יותר.

מה כולל שירות האולם?

אם אתם לא רוצים להתחיל להתעסק עם ספקים שונים, חפשו אולמות אירועים אשר מספקים לכם הכל. אולמות אירועים יכולים להגיע עם כל מה שאתם צריכים, כחבילה.

בדקו האם קיים צוות שירכיב ויסדר את תפאורת החתונה והחופה שלכם וכמו כן יפרקה בסוף הערב. אולם אשר לא מספק אפשרות כזו, משאיר אתכם לדאוג לזה. השאלה היא האם אתם רוצים. אלגריה אולם אירועים ברחובות

יש הכל?

כשאתם מתחילים את מסע החיפוש אחר האולם המושלם, קחו אתכם דף ועט. כך כשתסיירו באולם עצמו תוכלו לרשום לעצמכם איפה כל דבר נמצא. השקעים, עמדת הדיג’יי, האם יש בר והיכן הוא ממוקם.

שימו לב לאווירה שהאולם עצמו משרה. אולם אשר קירותיו כולם עשויים מאבן ירושלמית יתנו אווירה שונה לחלוטין מאולם אשר קירותיו עשויים שיש.

כמו כן, האקוסטיקה היא נושא חשוב לא פחות. בדקו את האקוסטיקה בכל אולם שאתם מבקרים בו לפי עמדת הדיג’יי והחופה.

גישה נגישה?

דבר נוסף שחשוב להסתכל ולחפש אותו, האם דרך הגישה לאירוע נגישה גם עבור אלה המתקשים פיזית? האם כיסא גלגלים יוכל לעבור? חשוב לקחת את הדברים הללו בחשבון. עוגמת הנפש פשוט לא שווה את זה.

הדרך הקלה ביותר היא לחפש את אולמות האירועים אשר מציעים לכם חבילות המאגדות בתוכן את כל התכנים שהאירוע שלכם צריך. באלגריה, אולמות אירועים ברחובות, ישמחו לעזור לכם ולשרת את חזונכם ליום המאושר בחייכם.