חתונה בחורף

שלחו הודעה

קרא עוד

למה עדיף להתחתן בחורף?

דף הבית » למה עדיף להתחתן בחורף?

למה עדיף להתחתן בחורף?

כשמחליטים להתחתן, אחת ההחלטות החשובות היא באיזו עונה רוצים להתחתן.

כשבוחרים עונת חתונה יש כמה גורמים שצריך לקחת בחשבון. למשל, חתונת קיץ מאפשרת לכם לעשות חתונה צהריים קיצית באיזו גינה רומנטית, האביב והסתיו נותנים לכם את האפשרות לשחק עם חופה בחוץ ואולם בפנים.

אלגריה אולם בשפלה

אך החורף, החורף הוא הזמן המושלם לחתונה. הסיבות לפניכם –

כשהערב יורד מוקדם

כולנו מכירים היטב את עונת החורף ומודים על השעה הנוספת שקיבלנו בשביל לישון. אך עם הזזת השעון, שעות היום השתנו מה שאומר שהערב יורד עלינו מוקדם.

כשהערב יורד מוקדם זו ההזדמנות שלכם לעשות ערב ארוך ומושקע ככל שתרצו. אין את הפחד שאם החופה מתחילה רק בשעה שמונה וחצי או תשע בערב, הערב יהיה קצר ולא תספיקו שום דבר.

עונת החגים היא באמת החופש האולטימטיבי

החורף הישראלי מביא איתו את חגי החורף. חנוכה למשל, ידוע כחג גשום. אם החלטתם שאתם רוצים להתחתן באזור חנוכה, הדבר יכול לשרת אתכם מבחינת אורחיכם.

סביר שהאורחים שלכם גם ככה יהיו בחופש מה שנותן לכם את האפשרות לחגוג את השעות הקטנות של הלילה. אלגריה אולם אירועים בשפלה

חוסכים, נהנים ובוחרים תאריך

חתונות חורף לא ממש שייכות לנישת עונת החתונות. כאשר הרוב יעדיפו להתחתן באביב או בקיץ, אתם תוכלו ליהנות ממחירים מוזלים לאור הביקוש הנמוך יחסית.

אם תחשבו על זה לעומק, תוכלו לגלות שלהתחתן דווקא בזמן שלא שייך לעונת החתונות גם יאפשר לכם לבחור את התאריך עליו חשבתם בראש ובראשונה מבלי להתפשר עם בעל האולם על תאריך פנוי.

אגב, גם לאורחים שלכם לא תהיה בעיה עם חתונת החורף שלכם מאחר ורוב החתונות שרובינו מזומנים אליהן, הן בעונת החתונות. כך האורחים שלכם מגיעים עם הרבה אנרגיה ופחות כאב לשים צ’ק מכובד.

אל תתבלבלו, יהיה קר

כשאתם בוחרים חתונת חורף אתם בעצם יודעים מראש שיהיה קר. לא אולי. יהיה קר. כך, אתם מונעים מעצמכם את ההתקשקשות של בחירת לבוש, דאגה לחימום האורחים ובדיקת מזג האוויר בימים המתקרבים ליום החתונה.

גם לאורחים שלכם יהיה קל יותר כאשר הם מוזמנים לחתונת חורף. הם יודעים בוודאות כי עליהם לעטות את מיטב מלבושיהם המחממים. אלגריה אולמות אירועים

תקופה שהכל חי בה

כיוון שעונת הקיץ שלנו היא כה ארוכה ואנחנו לא באמת יודעים מתי תסתיים, נדמה כי גם הטבע שלנו, כמונו, מחכה לחורף. עונת החורף היא עונה בה הכל מלבלב, הכל חי וירוק ובמלוא תפארתו.

תוכלו לנצל זאת לעיצוב האולם, החופה וזר הפרחים.

אז אם אתם מתלבטים האם כדאי להתחתן בחורף, דעו כי החורף לא מספיק מוערך וחתונות החורף הן בדרך כלל היפות ביותר. הן מעניקות לכם משך חתונה ארוך יותר ונופים רומנטיים.

החלטתם על חתונת חורף?? ב’אלגריה’ – אולם אירועים בשפלה למשל, תוכלו למצוא מבצעים מעולים חודשי החורף הקרים שאתם באמת לא רוצים לפספס. צוות האולם תכנן כמה סוגי אירועים אשר יכולים להתאים לכם ולמעשה לעזור לכם עם דברים שאתם בעצמכם לא חשבתם עליהם.