עיצוב האולם

שלחו הודעה

קרא עוד

חתונה קטנה

דף הבית » חתונה קטנה

אצלנו באלגריה ערוכים לכל סוגי החתונות – חתונות קטנות או חתונות גדולות. כל חתונה תתקבל בברכה והצוות המקצועי שלה יעניק לה את היחס המגיע לה. אם החלטתם לערוך חתונה אישית ואינטימית, הצוות הארגוני שלנו מוכן לסייע לכם בכל מה שדרוש – החל בהחלטה על עיצוב השולחנות וכלה באספקת מערכת הגברה ותאורה.

חתונה קטנה

שלושת הדברים החשובים לקיום האירוע

אם אתם רוצים לארגן את החתונה של חלומותיכם ומעוניינים לערוך חתונה קטנה וזולה עבור בני המשפחה והחברים היקרים ללבכם, אלה שלושת הדברים שכדאי לדאוג להם כדי לקבל את האירוע המושלם:

  • עיצוב החתונה – גם אם החלטת ללכת על חתונה לא גדולה, חשוב לדאוג לעיצוב האולם. שהרי, לא תרצו להתחתן במקום מוזנח ובלתי מטופח. אנחנו באלגריה דואגים שהאולמות שלנו ייראו מעוצבים ויפים בכל עת. תוכלו, למשל, להתרשם מהאולם הקטן יחסית שלנו LUNA. באולם זה ישנם שולחנות יפים שעליהם מונחים פמוטים או אגרטלי פרחים, וכן מסך המקיף את האולם בזווית של 360 מעלות ומקרין רקע מרשים לבחירתכם.
  • האוכל – אחד הדברים החשובים עבור כל האורחים. אל תתפשרו על בחירת המנות לחתונה. אצלנו באלגריה כל המנות מושקעות החל מהמנות הצמחוניות הפשוטות ועד המנות הבשריות המורכבות. עם זאת, מומלץ לקיים ערב טעימות ולבחור תפריט מגוון כדי שכל האורחים שלהם ייהנו בחתונה.
  • פינות ישיבה – האורחים שלכם ירצו לנוח מעט לאחר נסיעה ארוכה או אחרי ריקוד סוער במיוחד. לשם כך, חשוב לדאוג לפינות ישיבה והתרעננות. אצלנו באלגריה קיימות פינות ישיבה נוחות ומעוצבות בחוץ.

אולם לחתונה קטנה

מדוע להתחתן באלגריה

גם אם בחרתם לקיים חתונה קטנה, אין זה אומר שלא צריך להשקיע בה. משום כך, הצוות של אלגריה עומד לרשותכם. בואו אלינו והכירו את כל הנפשות הפועלות: הצוות המספק את מערכות הסאונד והאפקטים של התאורה, הברמנים וכמובן צוות המעצבים שיתאימו את עיצוב האולם לטעמכם האישי.

חתונות קטנות