אלגריה אולם אירועים

שלחו הודעה

קרא עוד

הטרנדים הכי חמים לחתונות 2022

דף הבית » הטרנדים הכי חמים לחתונות 2022

לארגן חתונה זו אחת המשימות המאתגרות ביותר בזמן האחרון. יש כל כך הרבה טרנדים, גימיקים ורעיונות חדשים אשר עלולים לבלבל אותך, הראש נכנס לסחרור והולך לאיבוד מרוב כל שפע הדברים. כדי לעשות לך סדר ולעזור לך לסגור את חתונת החלומות שלך בדיוק כמו שתכננת, קיבצנו עבורך את הטרנדים החמים של שנת 2022 בעמוד אחד!

אולם אירועים ביבנה

חתונה Tailor Made

כל זוג הוא עולם ומלואו והדבר האחרון שהזוג צריך, זה להתחתן כמו כל הזוגות שהתחתנו לפניהם. הפערים בטעמים בין הזוגות הביאו את התעשייה לייצר מוצר חדש ואישי – חתונות בהתאמה אישית. רוצה חופה קלאסית בשטח ביום שישי בצהריים? קיבלת! הדינמיות ויכולות ההפקה הגבוהות יפיקו לך ב-ד-י-ו-ק את החתונה המתאימה לך כדי שיהיה לך מקסימום כיף, נוח ומרגש להיכנס לפרק החדש בחייך.

מתארסים ביחד

אם עד היום תהליך האירוסין היה מלווה בהמון חשש (האם היא תאהב את הטבעת? האם היא תהיה במידה? מתי הטבעת תהיה מוכנה? מאיפה קונים טבעת בכלל?!) הטרנד החם של 2022 הוא ללכת לבחור את הטבעת יחד! האמת, שזה נשמע די הגיוני – במקום להפתיע ולקוות לטוב, הכלה בוחרת את הטבעת שהיא רוצה בלי תיקונים או החלפות ושני הצדדים מרוצים! בגזרת העיצוב אנחנו נראה את הזהב שולט בצבע ואילו העיצובים יהיו עגולים ומעוגלים יותר.

גני אירועים במרכז

שמלות אישיות או לא להיות

עידן הדיסני של שמלות החתונה נגמר. הכלות החדשות לא מעוניינות בשמלות מנופחות, לא נוחות ומצועצעות. היום ניתן לראות שמלות כלה “רזות” יותר מבחינת נפח, ראוותנות וניקור עיניים. הכלות הבינו שיש ערך משמעותי לנוחות שלהן בחתונה ולכן המעצבים התחילו לעצב שמלות כלה מותאמות אישית לפי הטעם המדויק של הכלה.

Free your hair

בהמשך ישיר לטרנד השמלות והעיצובים המדויקים, הגיעה שעתו של השיער. הכלות של שנת 2022 אוהבות את השיער שלהן, בטוחות בו ורוצות אותו בדיוק כמו שהוא (טוב נו, עם קצת שדרוגים. אבל ממש קצת). השיער הוא המסמר האחרון בארון העיצוב המאופק המאפיין את 2022 שאנחנו אישית חושבים שהוא מעולה. הרי הכי נוח לך במצב הטבעי שלך, אז למה לנסות משהו אחר?

InstaDesign

העולם עבר לדיגיטל וכל מה שמצטלם עובר אוטומטית לאחת (במקרה הטוב) מאפליקציות הרשתות החברתיות כאשר בראשן מובילה בפער מרשים אינסטגרם. העיצוב של 2022 מושפע מאוד מהאינסטגרם ואנחנו רואים יותר ויותר זוגות אשר מבקשים עיצוב שיצטלם טוב לחשבון האינסטגרם שלהם! תכל’ס הם צודקים. אם כל העולם שם, גם הם רוצים להיות ולכן המעצבים משקיעים יותר באביזרים ואווירה אשר מצטלמים טוב יותר לסטורי’ז ופחות לצלם המסורתי.

אולם אירועים או מסעדת שף?

אחד הדברים היפים שניתן לראות באירועים הוא האוכל. השדרוג אותו הנושא החשוב הזה עובר בכל שנה הוא פשוט תענוג לחך. בשנת 2022 נראה יותר ויותר צילחותים מושקעים (שיצטלמו טוב לאינסטגרם שלך), פרודוקטים ברמות הגבוהות ביותר וחזרה לטבעי, הטרי והמפנק. השילוב של השלושה יעניק לאורחים שלך חווית שף מלאה בדיוק כמו במסעדות הנחשקות ביותר.

לסיכום
אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לך סדר ולהכין אותך טוב יותר לאירוע הבלתי נשכח שלך ומאחלים לך מזל טוב, שמחה גדולה ואושר אינסופי!