שלחו הודעה

קרא עוד

גן אירועים נס ציונה

דף הבית » גן אירועים נס ציונה

מבין כל גני אירועים בנס ציונה וסביבותיה שיצא לכם לבדוק לא תמצאו אולם מרהיב ומיוחד כמו אלגריה. במתחם האירועים של אלגריה לא מתפשרים על איכות, עיצוב ומאכלים טעימים. אם אתם מחפשים אולם שבו משתלבים בהרמוניה ניחוחות וטעמים של מאכלים מקוריים עם מראות נוצצים של האולמות המעוצבים של אלגריה, שעל עיטורם עובדים מעת לעת טובי המעצבים.

גני אירועים בנס ציונה

לבחור אוכל באירוע

המאכלים הם מבין המאפיינים החשובים ביותר המשתתפים בדירוג חתונה טובה. אם אתם רוצים להנעים את זמנם של האורחים, אלה 4 הכללים לבחירת אוכל באירוע שלכם:

  • ערב טעימות – לפני שאתם בוחרים אולם, אתם באים לטעימות כדי לבדוק אם האוכל ערב לחך. תוכלו להתרשם ממגוון המאכלים שמציעים באלגריה. שימו לב כי אנחנו משקיעים בעיצוב האוכל שלנו, ולכן השף והמעצב עובדים יחד כדי להגיש את המנות בדרך עיצובית מקורית.
  • לבחור תפריט מגוון – גם אם אהבתם במיוחד מנה מסוימת, השתדלו לבחור תפריט מגוון עד כמה שניתן. אחרי הכול, לכולנו טעמים שונים וייתכן שהאורחים שלכם יש טעם שונה.
  • גיוון האורחים – מבין החברים הרבים שלכם יימצאו גם צמחונים או טבעונים. התחשבו גם בהם. תוכלו להתרשם גם מהמנות הצמחוניות המוגשות באלגריה ותגלו כי הן טעימות בדיוק כמו המנות הבשריות.
  • אנחנו כאן בשבילכם – אם אתם עדיין מתלבטים, אינכם צריכים להחליט את הכול לבד. הצוות המקצועי של אלגריה עומד לרשותכם בכל עת כדי לעזור לכם לבחור את המנות המושלמות לאירוע המושלם.

גן אירועים נס ציונה

אולמות מעוצבים

מעבר לאוכל, באלגריה דואגים גם לעיצוב שני האולמות: TEMPIO ו-LUNA. באולמות אלה דואגים לעיצוב המושלם עד הפרטים הקטנים: צבע מפות השולחן, הפמוטים והפרחים שיעמדו במרכז כל שולחן, הנברשות המעטרות את התקרה של האולם ורחבת הריקודים הגדולה והמעוצבת.

אם אתם מחפשים גן אירועים נס ציונה הנמצא במרחק של כעשר דקות נסיעה ממקומות כמו רחובות או מזכרת בתיה, פנו לאלגריה שברחובות.

 

גן אירועים בנס ציונה