אירועים קטנים

שלחו הודעה

קרא עוד

אירועים קטנים

דף הבית » אירועים קטנים

קסם העיצוב, מקצועיות הצוות והטעם המרענן של המנות – כל אלה קיימים באלגריה. מתחם האירועים הכולל רחבה גדולה ומעוצבת מחוץ לאולמות וכן שני אולמות איכותיים ומעוצבים, מעניק לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לקיים אירועים קטנים במרכז הארץ. מבחינתנו, האירועים הקטנים שלכם הם אירועים גדולים שלנו, ולכן הצוות שלנו נפגש עמכם ועובד ביחד אתכם כדי לקדם את האירוע החשוב בחייכם.

אירועים קטנים

האירועים שאפשר לחגוג באלגריה

אלה כמה מבין האירועים הרבים שאפשר לחגוג באלגריה:

  • חתונה – אחד האירועים החשובים בחייכם. גם אם החלטתם לערוך חתונה קטנה ולהזמין את רק את האנשים האיכותיים ביותר, אינכם צריכים להתפשר על עיצוב ועל טעמן המיוחד של המנות. שני האולמות של אלגריה, TEMPIO ו-LUNA מציעים עיצובים מרהיבים הכוללים נברשות נוצצות, וכן פמוטים עמוסי נרות ואגרטלי פרחים המוצבים במרכז השולחנות. צוות התאורה וההגברה שלנו ידאג לספק לכם את מערכת הסאונד הטובה ביותר ותאורה הכוללת אפקטים מיוחדים.
  • מסיבות בני מצווה – בר מצווה ובת מצווה הם אירועים חשובים בחיי הילדים המתבגרים שלכם. את האירועים האלה אפשר לחגוג באחד מבין שני האולמות של אלגריה, שבהם יש מקום לאטרקציות מיוחדות לילדים כמו שולחן ממתקים, דוכני מזון או שולחנות משחק.
  • ערב צוות – האולמות של אלגריה הם המקום המושלם לבצע בו ערבי צוות לעובדים המסורים שקמים בכל בוקר לעבודה ולא מפסיקים להוכיח את עצמם בחברה. באלגריה תוכלו לפנק את העובדים שלכם במנות טעימות שהם יזכרו לאורך זמן רב. ניתן גם להביא תקליטן שיקפיץ את העובדים וירקיד את הסמנכ”לים, עובדי מחלקת השירות והתמיכה וכן עובדי מחלקת המכירות על רחבת הריקודים המפוארת של אולם TEMPIO הכולל נברשת לדים הנעה לצלילי הקצב.

אולם לאירועים קטנים

בואו לבחון את אלגריה, אם אתם מחפשים מקום מיוחד כדי לקיים אירועים קטנים ואישיים עבור בני המשפחה, החברים או צוות העובדים שלהם. אצלנו תמצאו עובדים קשובים ומסורים שימצאו מענה לכל דרישותיכם.

אירוע קטן