אולמות חתונה

שלחו הודעה

קרא עוד

אולמות חתונה

דף הבית » אולמות חתונה

אתם נמצאים בשיא ההכנות לקראת החתונה ומחפשים, באופן טבעי, אולם חתונה שירגש אתכם, יפתיע את האורחים שלכם ויעטוף את כולם בגלימה ארוכה של לילה קסום שהוא כולו שלכם. מתחם האירועים של אלגריה נבנה במיוחד למטרה זו. הוא יאפשר לכם לחוות רגעים מופלאים שכמו נלקחו מתוך האגדות וישים אתכם במרכז הבמה.

אולמות חתונה

שני אולמות מיוחדים

אולמות חתונה רבים מוצעים למתחתנים בכל רחבי הארץ, אבל באזור מרכזי בצומת בילו שוכנים להם שני אולמות ייחודיים שאם לא תנסו אותם, לא תדעו ייחודיות מהי. אנו מציעים לכם להתנסות באגדה מהלכת לראשונה בחייכם.

לרקוד בקצב ה-TEMPIO

האחד הוא אולם TEMPIO. פירוש השם TEMPIO הוא “היכל” ונראה שאין שם ההולם יותר אולם זה. מדובר באולם גדול המיועד לכ-900 אורחים שבאו לא רק כדי ליהנות ממגוון מטעמי השף, אלא גם כדי לרקוד. מעל רחבת הריקודים הגדולה והנוצצת של האולם מתנוססת נברשת לדים המתנועעת בקצב המוזיקה ויוצרת תחושה משחררת של קצב ותנועה.

מגיעים אל הכוכבים

האולם השני הוא אולם Luna שפירושו “ירח”, כמובן. גם אם לא נוכל להטיס אתכם לירח, אתם עדיין יכולים להגיע לכוכבים. את האולם מקיף מסך בזווית של 360 מעלות שעליו אפשר להקרין תפאורה מרהיבה של חוף ים או נוף עירוני. מדובר אמנם באולם קטן יותר מ-TEMPIO, והוא יוכל להכיל כ-600 אורחים, אך הוא מרשים לא פחות ממנו.

אולם חתונה

יוקרה בדרך לחופה

הרגע המשמעותי ביותר בעבורכם הוא טקס החופה, שהרי מתחתיה ייקבע מעמדכם כזוג נשוי. מסיבה זו טובי המעצבים של אלגריה השקיעו רבות בעיצוב החופה במטרה להעניק לכם ולאורחים תחושת יוקרה ולהפיג את הרגשת המתח שמעורר טקס זה. החופה מעוצבת בצורה מדורגת המזכירה אמפיתיאטרון עתיק ומפואר מהתקופה הרומית. על המדרגות המפוארות מונחות כריות ישיבה עבור האורחים. מבין המדרגות עובר שביל שיוביל אתכם אל החופה המעוטרת בפרחים. אם גם אתם רוצים לחוות חתונה חלומית, פנו לאלגריה.

אולם חתונות