אולם אירועים במרכז

אולם אירועים במרכז

דף הבית » אולם אירועים במרכז

קיימים סוגים שונים של אולמות לאירועים קטנים במרכז, אבל רק מתחם אירועים אחד כובש את לב כל מי שבא לשכור מקום לאירוע המיוחד שלו. באלגריה תוכלו לקבל חוויה חושנית של אולם יוקרתי אמתי, כי אלגריה יכולה להפעיל את כל החושים: חוש הראייה המתפעל מהעיצובים המרהיבים, חוש השמיעה המתפעל מהמוזיקה הקצבית, הטעם והריח נהנים מהמטעמים המיוחדים של השף ואילו חוש המישוש חווה את הבדים העדינים של החופה ואת כריות הישיבה המוצבות בחוץ.

אולמות במרכז

ללקק את האצבעות וליהנות מהמראות

אולמות אירועים במרכז מציעים מנות שף ייחודיות, אך כמה מהם משלבים את חוש הטעם והריח עם חוש הראייה. באלגריה עובדים טובי השפים עם טובי המעצבים במטרה להגיע אל התוצאה הטובה ביותר. כך תוכלו לטעום לראשונה חזה מולארד הטובל ביין אדום, המוסתר לעיני כל באמצעות פעמונים קטנטנים העשויים מזכוכית.

לא מתפשרים על איכות

לא קשה למצוא אולם אירועיםבמרכז, אך קשה למצוא אולמות טובים המביאים בחשבון את כל הפרטים הקטנים המרכיבים את האולם הגדול. הצוות המקצועי עובד על עיצוב שני האולמות בכל עת ומתחשב גם ברצונות שלכם, ויעשה הכול כדי לקלוע לטעם האישי של החתן והכלה. אלגריה הוא אולם אירועים במרכז המתפצל למעשה לשני אולמות: אולם TEMPIO הכולל מקום ל-900 אורחים ורחבת ריקודים גדולה שבה תוכלו להתפרע כאוות נפשכם ואולם LUNA ל-600 איש. זהו אולם המיועד לאירועים קטנים יותר. מדובר באולם מרשים שלאורכו נמתח מסך בזווית של 360 מעלות ומספק רקע יפה לאורחים לבחירת החתן והכלה, כמובן.

אולם אירועים במרכז

קרוב לכל מקום

אלגריה הוא אולם אירועים המצוי במיקום נוח להגעה. באזור תוסס זה רבים מציעים אולמות אירועים במרכז מחירים גבוהים, אך אלגריה מציעה מחירים נוחים והוגנים עבור הזוג הצעיר. אתם מוזמנים לפנות לאלגריה המציעה עיצוב מרשים לצד חוויה קולינרית חד פעמית שתעזור לזוג הצעיר להפיק חתונה מפוארת מהסרטים.

אולמות אירועים במרכז