אולם חתונות במרכז

שלחו הודעה

קרא עוד

אולם חתונות במרכז

דף הבית » אולם חתונות במרכז

חתונה רומנטית ומרגשת תלויה רבות באולם שבו היא מתקיימת. אלגריה מספקת עבורכם את המקום המושלם לחוויה קסומה ואגדית שניתן למצוא רק בסרטים רומנטיים משנות השמונים. אולמות חתונה במרכז מצויים בשפע, אך היכן ניתן למצוא עוד אולם מיוחד כמו אלגריה שדואג שהמוזמנים אליו יקבלו חוויה מושלמת הן מבחינת יופי העיצוב והן מבחינת מאכלי גורמה בעלי ניחוח גן עדן?

אולם חתונות במרכז

אלגריה – כל מה שיש באולם ואף יותר

מתחם האירועים של אלגריה מציע את כל מה שיש באולם רגיל, לכאורה: מערכות תאורה והגברה, מאכלים טעימים, שני אולמות, שולחנות, כיסאות וכמובן מקום לעריכת טקס החופה. ועדיין, באלגריה חושבים בגדול ודואגים לפרטים הקטנים ביותר. משום כך, החופה מוצבת באמצעו של אמפיתיאטרון מדורג שעליו מפוזרות כריות יפהפיות ונוחות לישיבה עבור האורחים. החתן והכלה צועדים בשביל אל החופה הלבנה המתבדרת ברוח המחכה רק להם.

אולם לריקודים

אולם TEMPIO הוא אולם ריקודים מיוחד הנמצא במתחם אלגריה. באולם זה תוכלו לשחרר את כל האנרגיות שהצטברו בקרבכם, לרקוד לצלילי המוזיקה הסוערת ולנוע בקצב שמכתיבה נברשת הלדים הענקית שברחבת הריקודים. זהו אולם גדול המסוגל לכלול בו זמנית כ-900 אורחים.

להשיג את הירח

אולם LUNA הוא אולם קטן יותר ל-600 אורחים שיכול לשמש לא רק לחתונות, אלא גם לאירועים משפחתיים קטנים שבאלגריה יעזרו לכם להפיק. כשתכנסו לאולם תגלו מסך גדול לכל הרוחב שיוכל להקרין עבורכם תפאורה יפה כמו חוף ים כדי שהאורחים שלכם יוכלו ליהנות מחוויה ויזואלית

אולמות חתונה במרכז

על ריחות וטעמים

מלבד הפן הוויזואלי באלגריה לא מתפשרים על ריחות וטעמים. השף של האולם מכין מטעמים בעלי ריח ניחוח שלא טעמתם מעודכם. תוכלו, למשל, לנגוס בפילה בקר או בצלעות טלה המוגשים על מחבת לוהטת או לטעום בפעם הראשונה חזה מולארד המתובל ביין ובמקלות וניל.

אם אתם מחפשים אולם חתונות במרכז, בואו לבדוק את אלגריה ותהנו מחוויה שלא תשכחו בקרוב.

אולם אירועים במרכז