אולם אירועים במזכרת בתיה

שלחו הודעה

קרא עוד

אולם אירועים במזכרת בתיה

דף הבית » אולם אירועים במזכרת בתיה

מתחם אלגריה הוא המקום הנכון לפנות אליו כאשר באים לחפש מקום חלומי שלא ישאיר את האורחים אדישים. באלגריה משתלבים להם יחדיו יופי, עיצוב, ניחוחות מרעננים, מאכלים טעימים ופאר. באלגריה חושבים בשבילכם על הכול – העיצוב המתאים לשולחנות, מערכות הגברה, מערכות תאורה, מאכלים ערבים לחך וסוויטה מפוארת שבה תוכלו לנפוש לפני תחילת האירוע.

גן אירועים מזכרת בתיה

למי מתאים לקיים אירוע באלגריה

מתחם האירועים של אלגריה מציע את שני האולמות שלו, TEMPIO ו-LUNA, למגוון רחב של אירועים. אלה כמה דוגמאות לאירועים חשובים:

  • חתונה – מחפשים גן אירועים מזכרת בתיה כדי לחגוג את האירוע המיוחד ביותר בחייכם? אנחנו באלגריה ערוכים לאירוע גדול כמו חתונה. מסיבה זו עיצבנו עבורכם חופה לבנה יפה ומפוארת הניצבת על רקע נוף סלעי שממנו זורמים נחלים קטנים. להתחתן תחת החופה של אלגריה היא כמו להתחתן בארמון רומי עתיק, שכן הרחבה שבה יושבים האורחים בנויה בצורת אמפיתיאטרון שעליו מונחות כריות נוחות, כדי שהאורחים יוכלו לצפות בניחותא בכל הטקס.
  • אירועי מצווה – גם לילדי הבר מצווה והבת מצווה מגיעה חגיגה שלא ישכחו בקרוב. הילדים יוכלו להוציא את המרץ שצברו במהלך יום לימודים ארוך ברחבת הריקודים של אולם TEMPIO או אולם LUNA, נתון לבחירתכם האישית.
  • מסיבת ברית – בין אם אתם חוגגים את אירוע הברית לבן או מסיבת הולדת הבת, זכרו כי האירוע מיועד בעיקרו למבוגרים. וכאירוע כזה אתם צריכים לדאוג לפעמים לאפקטים מיוחדים שיעניינו את האורחים. הצוות האחראי על התאורה, למשל, יוכל לספק משחקים של אור וצל. תוכלו גם להזמין אטרקציית הפרחת יונים ברחבה הגדולה של אלגריה.

אולמות אירועים במזכרת בתיה

ההבדל בין TEMPIO ל-LUNA

אם אתם מתעניינים בנושא אולם אירועים במזכרת בתיה ופניתם אלינו, הצוות שלנו יציג לכם מיד לבחור בין שני האולמות. שניהם מעוצבים ומושקעים באותה המידה, ולפעמים קשה לבחור את האולם המתאים עבורכם. נציין כי אולם TEMPIO מתאים למספר מוזמנים רב יותר, משום שהוא יכול להכיל כ-900 איש. אולם LUNA מתאים למוזמנים שמספרם הוא 600 איש בקירוב.

אולם אירועים במזכרת בתיה