אולם אירועים חולון

אולם אירועים בחולון

דף הבית » אולם אירועים בחולון

את קסם האירוע שלכם תוכלו לחוש במתחם האירועים של אלגריה. מעבר למאכלים הטעימים שמציעים מיטב השפים, מעבר לשני האולמות המעוצבים בטוב טעם, באלגריה תיהנו מיחס אישי, חם ואוהב של אנשי הצוות אשר ישבו אתכם על הפרטים הקטנים, יסבירו את מהלך העניינים ויקשיבו קשב רב לזוג שעומד לבוא בברית הנישואים. אז כשאתם מחפשים אולמות בחולון בואו לבדוק את אלגריה.

אולמות בחולון

אירוע שלא יישכח לעולם

לפעמים לא ניתן להפריד בין חתונה אחת לשנייה מרוב החד גוניות של החתונות: חופה, אוכל, ריקודים. ולכן באלגריה מציעים לכם לבצע אירוע שייזכר לתמיד בעזרת שימוש מושכל בעיצוב ומקוריות:

  • החופה – החופה המעוצבת של אלגריה תשאיר גם את האדישים ביותר מבין האורחים שלכם פעורי פה. החופה הלבנה המעוטרת בפרחים פונה אל אמפיתאטרון קסום של מדרגות מדורגות אשר עליהן פזורות כריות לבנות שנועדו לישיבה נוחה של האורחים. כאשר אתה שובר את הכוס ואתם מברכים את כל הברכות תוכלו לשמוע את הקול השלו של המים הזורמים על הסלעים.
  • מקום לריקודים – שני האולמות של אלגריה מותאמים לריקודים. אולם LUNA הוא אולם קטן יחסית לכ-600 אורחים. לאורך האולם נפרס מסך המציג נופים מרהיבים לבחירתכם. באולם יש הכול: מקומות ישיבה לאורחים ורחבת ריקודים גדולה. אולם TEMPIO הוא אולם גדול יותר המתאים לכ-900 מוזמנים. באולם זה ריקוד הוא שם המשחק. מעל רחבת הריקודים הגדולה מתנוססת נברשת לדים המקנה לכם תחושה משחררת של דיסקו.
  • האוכל – אחד הדברים החשובים בחתונה שעליהם לא מתפשר כל מי שמחפש אולמות אירועים בחולון. אחרי שסגרתם את הטעימות, זה כבר התפקיד שלנו לדאוג למנות איכותיות וטעימות שגם צורת ההגשה שלהם תהיה מעוצבת.

אולם אירועים בחולון

אולם אירועים קרוב

אלגריה הוא מתחם אירועים הקרוב למרכז. אם עדיין לא הצלחתם למצוא אולם אירועים בחולון, תגלו שאלגריה ממוקם במקום נוח ונגיש שניתן להגיע אליו גם ברכב וגם בתחבורה ציבורית. אז למה אתם מחכים? בואו לנסות את אלגריה.

אולמות אירועים בחולון