אולם אירועים בגן יבנה

דף הבית » אולם אירועים בגן יבנה

מתחם האירועים של אלגריה מעניק לכם חוויה של פעם אחת בחיים עם טעם לעוד. כל מי שארגן פעם אירוע באלגריה או השתתף באירוע חולם לחזור כדי לחוות את חוויית העיצוב המרהיב והניחוחות העולים ממנות השף המקוריות והטעימות. מבין אולמות אירועים בגן יבנה הנמצאים על כל צעד ושעל, האולמות של אלגריה יספקו לכם את השילוב המנצח בין עיצוב לקולינריה.

אולמות אירועים בגן יבנה

כך תבחרו את האוכל לאירוע

האוכל הוא אחד המרכיבים החשובים, אם לא החשובים ביותר בכל אירוע. בין אם אתם מארגנים חתונה מפוארת או מסיבת ברית לרך הנולד, יש צורך לדאוג לאוכל עבור האורחים שטרחו ובאו לחתונה שלכם. אלה כמה נקודות שיעזרו לכם בכך:

  • לקיים ערב טעימות – לפני שאתם מחליטים על המנות שיוגשו, טעמו בעצמכם את מה שאתם הולכים להגיש לאורחים. בהתאם לכך תוכלו לדעת פחות או יותר אילו מנות לבחור ועל אילו מהן אפשר לוותר.
  • לכולנו טעמים שונים – הביאו בחשבון את מגוון האורחים המגיעים לאירוע. חלק מבין חבריכם הם אולי צמחונים אדוקים, אחרים טבעונים ויש כאלה האלרגיים לאגוזים. בקשו מהשפים שלנו להתאים את המנות בהתאם להעדפותיהם של חבריכם.
  • גיוון בתפריט – השתדלו שהתפריט שלכם יהיה מגוון עד כמה שניתן. אל “תינעלו” על מנה מסוימת, טעימה ככל שתהיה. זכרו לספק לאורחים שלכם מבחר מנות מגוון.
  • אנחנו כאן בשבילכם – לא כל אולם אירועים בגן יבנה רגיש לדרישותיכם כמו הצוות שלנו. בבחירת התפריט למוזמנים, היעזרו בנו. יש לנו ניסיון רב עם בחירת מנות ונוכל לעזור לכם להתאים את המנות לאירוע.

אולם אירועים גן יבנה

מדוע לבחור באלגריה

באלגריה מתקיים השילוב הנדיר בין עיצוב לאוכל. אצלנו עובדים השפים עם המעצבים כדי שהמנה שלכם תיראה לא רק טעימה אלא גם יפה. כך לדוגמה, מנת חזה המולארד שלנו משלבת טעם טוב עם עיצוב מיוחד של פעמוני זכוכית המסתירים את המנה המונחת על מצע עדין של תפוחים.

אולם אירועים בגן יבנה