אולם אירועים באשדוד

שלחו הודעה

קרא עוד

אולם אירועים באשדוד

דף הבית » אולם אירועים באשדוד

אלגריה מציעה לכם חוויה קסומה שלא מהעולם הזה, אם אתם מתכוונים לחגוג אירוע כלשהו באולם. אולם אירועים אשדוד אינו דבר נדיר, אך היכן עוד תמצאו אולם שכבר חשב מראש על כל מה שאתם צריכים? כזה הוא מתחם האירועים אלגריה שדואג לכל הפרטים גדולים כקטנים: מערכת הגברה ותאורה, בר, אולמות מעוצבים, חופה למתחתנים, אוכל טעים ומקום לריקודים.

אולמות אירועים באשדוד

אירועים באלגריה

המתחם של אלגריה מתאים לאירועים מגוונים שבהם נדרש אולם באשדוד. אלה כמה מבין האירועים השונים:

  • חתונה – אחד האירועים המשמעותיים ביותר שהתכנון שלהם מצריך מלאכת מחשבת. באלגריה מוכנים לזה, ולכן מציעים לכם חופה מפוארת מתחת לכוכבי השמים. החופה המעוטרת פונה אל הקהל שיושב על המדרגות המעוצבות בחצי גורן באופן מדורג ומזכירות אמפיתאטרון.
  • בר מצווה ובת מצווה – אם אתם רוצים להפתיע את הילד או הילדה והחברים שלהם במסיבה באולם מפואר, תוכלו לבחור בין שני האולמות היוקרתיים של אלגריה. האולם האחד הוא LUNA הכולל מסך בזווית של 360 מעלות המציג תפאורה מרהיבה של חוף ים או נוף עירוני. האולם השני הוא אולם גדול יותר הנקרא TEMPIO. הוא מתאים לבני נוער פעילים שאוהבים לרקוד לצלילי התקליטן. לרקדנים הצעירים מוצעת הפתעה בדמות נברשת לד הנעה לצלילי המנגינות.
  • אירוע עסקי – אם אתם מתכננים אירוע עסקי גדול, מתחם אלגריה הוא המתחם עבורכם. צריכים לסגור עסקה חשובה או אולי להפתיע את העובדים הנאמנים בארוחה באולם מפואר? תוכלו להתרשם ממגוון מנות השף המוצעות ולהדהים את האורחים באוכל הטוב.

אולם אירועים אשדוד

פנינת הדרום

ניתן למצוא מספר אולמות אירועים באשדוד בהם ניתן לחגוג את האירוע שלכם, אך אם אתם מחפשים אולם מקצועי ואמיתי מתוך כל אולמות באשדוד ובדרום, אולם שמכל פינה שלו קורנים יופי ועיצוב, אתם יותר ממוזמנים לפנות לאלגריה, ולא תצטערו על כך שבחרתם לקיים אירוע במתחם שלנו.

אולם אירועים באשדוד