מערכת מרכזית בהצגה שלכם… הקולינריה. הסעודה הקולינרית באלגריה מהווה לתפיסתנו חלק עיקרי מחוויה כוללת..

על הצד הקולינרי של אולמי אלגריה אחראי בראש ובראשונה השף מאיר שושן לצד סו שפים וקונדיטורים נוספים בצוות.

משוליית מטבח למאסטרו קולינרי: מסעו של השף מאיר שושן

מאיר שושן, אשר נולד וגדל בקרית מלאכי, גילה את התשוקה שלו לבישול בגיל צעיר. מאיר גדל במשפחה שהוקירה אוכל והתכנסויות, ומגיל צעיר נחשף לטעמים העשירים של המטבח הישראלי. הוא לא ידע שחשיפה מוקדמת זו תעצב את עתידו כשף בעל שם בתעשיית אולמות האירועים.

המסע הקולינרי של מאיר החל כשנחת בעבודה הראשונה שלו כשוליית מטבח במסעדת שף בתל אביב. בהדרכת שפים מיומנים הוא חידד את כישוריו ופיתח הבנה עמוקה באמנות הגסטרונומיה. בהתלהבות להרחיב את הידע שלו, למד מאיר השכלה קולינרית פורמלית במכון קולינרי בעל שם בירושלים, שם התמחה בקולינריה מודרנית וישראלית.

שף מאיר שושן אולם אלגריה

לאחר שסיים את לימודיו הקולינריים, חזר מאיר לתל אביב ועשה לעצמו שם במהרה בענף המסעדות, הוא עבד ללא לאות, טיפס בסולם הדרגות מטבח קו לסו שף. הגישה החדשנית של מאיר למטבח הישראלי העכשווי, בשילוב עם הקפדה על הפרטים הקטנים, הביאו לכך שהמנות שלו הפכו לשם דבר בתחום הקולינריה ותעשיית האירועים.

מונע מרצון לאתגרים חדשים החליט מאיר לחקור את עולם אולמות האירועים. הוא הצטרף לאולם אירועים אלגריה, הידוע באירוח חתונות ואירועים מפוארים. מומחיותו של מאיר בתכנון תפריטים, יכולתו ליצור חוויות קולינריות ייחודיות וכישרונו בניהול פעולות רחבות היקף הקנו לו במהרה מוניטין רב בתעשייה.

הסגנון הקולינרי של השף מאיר שושן הוא מיזוג של טעמים ישראלים מסורתיים וטכניקות מודרניות. המנות המיוחדות והטעמים שהוא מביא עימו, מציגות את יכולתו לרומם מרכיבים ישראליים קלאסיים עם טוויסטים עכשוויים. מאיר מאמין בשימוש בחומרי גלם עונתיים מקומיים כדי ליצור מנות שלא רק מעוררות את בלוטות הטעם אלא גם מספרות סיפור על המורשת הקולינרית העשירה של ישראל.

מטבח השף שלנו, שוקד על כל אירוע ביצירתיות רבה, ובונה תפריט שירגש כל חיך. שיתוף הפעולה בינו לבין מעצב הבית, הולידו חווית הגשה חדשה ומרגשת, כגון: פעמוני זכוכית המסתירים חזה מולארד על מצע תפוחים ביין אדום ומקלות וניל, מחבת נחושת מבעבע המגיש צלעות טלה ופילה בקר וצנצנות זכוכית קטנטנות לטעימת קוויאר..

במטבח אנו דואגים להתעדכן במגמות אופנה מתחדשות ובפרודוקטים מהטובים ביותר שהשווקים בארץ ובעולם מציעים.